Loading...

Corona-update 27 november

Corona-update 27 november

Vrijdagavond om 19 uur hebben we tijdens de persconferentie helaas het slechte bericht gehad dat we de komende 3 weken na 17 uur niet meer mogen sporten. Dit betekent voor ons dat per direct alle doordeweekse speel- en trainingsavonden vervallen.

Tevens hebben wij van Badminton Nederland bericht ontvangen dat zij uiterlijk dinsdageen besluit nemen over de competities die op dit moment plaats vinden en ontvangen wij een vernieuwd corona sportprotocol. Na ontvangst van deze informatie bepalen wij verder welke acties we moeten nemen en welke mogelijkheden er zijn.

Houd daarom de komende week de nieuwsberichten (mail, Instagram en/of Facebook) van onze vereniging extra in de gaten.

Blijf gezond.

Sportieve groet,
Het bestuur van Badmintonclub Lansingerland
Lisette, Sandra, Peter en Roel